Proteinkritik Logo

Sıkça Sorulan Sorular

Her ay 3 kişiye supplement kombinasyonu verilmektedir. Supplement kombinasyonlarına sahip olmanız için o ay içerisinde en yüksek kritik puan kazanan kişiler arasında olmanız gerekir. Kritik Puan’lar her ay sonu sıfırlanır. Bir kullanıcının zaman sınırlaması olmadan kazanmış olduğu tüm Kritik Puan’ların toplamı profilinde görülebilir.

Kritik Puan kazanmanın birçok yolu vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir;
- Üyelik hesabı oluşturup hesabınızı tamamlayarak 4 KP,
- Sosyal medya hesaplarınızı üyelik hesabınıza bağlayarak 4 KP,
- Yeni bir ürün, marka veya mağaza eklemesi yaparak 10 KP,
- Bir ürün, marka veya mağaza hakkında kritik yaparak 15 KP,
- Yaptığınız kritiklere fotoğraf veya video ekleyerek 3 KP,
- Yeni bir kampanya girişi sağlayarak 5 KP,
- Onaylanmış bir kampanyanız beğenildiğinde 1 KP,
- Yeni bir makale girişi sağlayarak 20 KP kazanabilirsiniz.

Kullanım yapmak istediğiniz ürünün görselinin altında bulunan "Bu ürünü denemek istiyorum" butonuna tıklayarak marka ve mağaza yetkililerinden ücretsiz ürün talebinde bulunabilirsiniz. Bu talep her üye tarafından oluşturulamamakla birlikte sadece 3 adet kritiği onaylanmış üyeler tarafından gerçekleşmektedir.

-Yazmış olduğunuz makalenin yazım ve imla kurallarına, objektifliğe ve akıcılığa uygun olması gerekmektedir. Tüm makaleler site yöneticileri tarafından incelenecek, kurallara uygun olanlar onaylanacaktır. Onay almayan makalelerin yayınlama işlemi gerçekleşmeyecek ve kritik puan kazanımı olmayacaktır.

Kampanya kısmında bulunan kampanyalar ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanyalar bölümüne yeni kampanya girişleri sağlayarak diğer üyeleri de bilgilendirebilirsiniz.

İnternet sitesinde ekli olmayan ürün, marka veya alışveriş sitelerini gerekli kurallara uyarak ve doğru bilgi girişleri sağlayarak siteye eklenmesini sağlayabilirsiniz. Ekleme işleminiz onay aldığı takdirde kritik puan da kazanırsınız.

Üye profilinizde bulunan madalyalar bölümünde hangi madalyanın nasıl kazanılacağı yazmaktadır. Bu görevleri tamamlayarak madalya kazanımı sağlayabilir, profilinizin saygınlığını arttırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınız ile proteinkritik.com üyelik hesabınızın ilişkilendirilmesi sizlere kritik puan kazandıracaktır. Bu kritik puanlar sizlere supplement kombinasyonu kazanmanızda yardımcı olacaktır.

Herhangi bir ürün, marka veya mağazaya yapacağınız kritiklere ilgili kişiler cevap verebilir. Ayrıca direkt olarak sorularınızı "Soru Sor" butonuna basarak aktarabilirsiniz.

Marka veya mağaza yöneticisi olarak ücretsiz bir şekilde açabileceğiniz üyelik hesabınızdan yapılan yorumlara cevap verebilirisiniz.

Kampanyalar bölümünden yeni kampanya girişleri sağlayabilir, indirim kuponu ve hediye çeki paylaşabilirsiniz.

Evet internet sitemize reklam verilebilmektedir.

Supplement kombinasyonları marka ve mağazalar tarafından sponsorluk dahilinde verilmektedir. Siz de sponsorluk yapabilir ve bu sponsorluk sayesinde sitenizin reklamını yapabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde yeni bir ürünü, markayı veya mağazayı proteinkritik.com'a ekleyebilirsiniz. Yöneticiler tarafından onaylanması halinde yayına alınacaktır.

Yapılan her yorum, soru veya kritik ekiplerimizce incelenmektedir. Herhangi bir hakaret, küfür vb şeyler içeren paylaşımlar onaylanmamaktadır. Bunların haricinde doğru olmadığını veya eksik olduğunu düşündüğünüz bilgileri site editörlerine iletebilirsiniz.

Sitemizdeki mağaza, marka ve ürün sıralamaları kullanıcı yorum ve oylamalarına göre adil bir şekilde belirlenmektedir. Bu listeler site yöneticileri de dahil olmak üzere marka ve mağaza sahipleri tarafından değiştirilemez. Ürününüz, markanız veya mağazanızın üst sıralarda olması için müşterilerinize daha iyi hizmet vermeniz gerekir. Bu şekilde müşteri memnuniyetinizi arttırırsanız proteinkritik.com sıralamalarında isminiz üst sıralara taşınacaktır.

İnternet sitemizde widget uygulaması bulunmaktadır. Widget uygulamasını internet sitenizde yayınlama hakkınız vardır. Listeleri internet sitenizde yayınlayabilir, ürününüzün, markanızın ve mağazanızın listenin kaçıncı sırasında olduğunu müşterilerinize gösterebilirsiniz.

Evet yapabilirsiniz. Sitemize reklam vererek, hediye kombinasyona sponsor olarak ve blog kısmına ürün makalesi girişi sağlayarak tanıtım yapabilirsiniz.