Proteinkritik Logo

proteinkritik.com nedir ve nasıl çalışır?

ProteinKritik Nedir?
Proteinkritik;
-Türkiye’de internet üzerinden satışa sunulan takviye edici gıda(sporcu gıdası) ile vitamin ürünlerinin kalitesi, etkisi, orijinalliği ve güvenilirliği,
-Bahsi geçen takviye edici gıda (sporcu gıdası) ile vitaminlerin satışa sunulduğu internet satış noktalarının güvenilirliği, hizmet kalitesi, ürünlerinin orijinalliği hakkında kullanıcıları en doğru bilgiye ulaştırmak amacıyla inşa edilmiş olan bir interaktif platformdur.
Nasıl Çalışır?
1.Ürünlerin Yorumlanması ve Puanlanması:
- Türkiye’de internet üzerinden satışa sunulan takviye edici gıdalar ve vitaminler ProteinKritik’in “Kategoriler” ve “Markalar” bölümünde yer almaktadır. ProteinKritik üyeleri kullanarak etki ve kalitesi hakkında tecrübe edindiği ürünler hakkında yorum yapabilecek ve bu ürünleri puanlayabilecektir. Bu uygulama ile, ProteinKritik’in ziyaretçileri bahsi geçen ürünleri satın almadan önce almayı düşündükleri ürünler hakkında en doğru bilgiye ulaşmaları amaçlanmaktadır.
2. Supplement Mağazalarının Yorumlanması ve Puanlanması:
- Türkiye’de takviye edici gıda ve vitamin satışı yapan internet satış noktaları ProteinKritik’in “Supplement Mağazaları” bölümünde yer almaktadır. ProteinKritik üyeleri alış-veriş yapmış olduğu internet satış noktalarının güvenilirliği, satılan ürünlerin orijinalliği, hizmet kalitesi ve sair hususlarda edinmiş oldukları tecrübeleri ProteinKritik ziyaretçileri ile paylaşabilecektir. Bu uygulama ile, ProteinKritik’in ziyaretçileri, takviye edici gıda ve vitamin satışı yapan internet satış noktaları hakkında en doğru bilgiye ulaşmaları amaçlanmaktadır.
3. Kullanıcı Yorumlarının Güvenilirliğinin Denetlenmesi:
- Supplement Mağazaları ve ürünler hakkında kötü niyetli olarak gerçeğe aykırı yorumlar yazılması ihtimal dahilindedir. Bu durumun önüne geçebilmek için bazı önlemler düşünülmüştür. ProteinKritik Platformu çok sayıda moderatör tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. ProteinKritik üyeleri yazacakları yorumlarda aşağadaki kurallara uymakla yükümlüdür.
a. Ürünler hakkında yazılan yorumların içeriği, üyenin ilgili ürünü kullandığını inandırıcı ve somut bir şekilde ortaya koyması gerekmektedir. “Harika”, “Ürün çok iyi”, “Çok kötü” gibi üyenin hakkında yorum yaptığı ürün veya supplement mağazası hakkında hiçbir somut veri içermeyen yorumlar moderatörlerimiz tarafından tespit edilip silinecek ve bu minvalde yorumlar yazan üyelerin üyelikleri askıya alınacaktır.
b. Supplement Mağazaları hakkında yapılan yorumlarda; ProteinKritik üyesi, ürünü satın almış olduğu ilgili supplement mağazasından aldığının ürünün ismini, ürünü sipariş ettiği tarihi ve varsa sipariş numarasını paylaşması gerekmektedir.
c. ProteinKritik üyelerinin yazdığı yorumlarda tehdit ve eleştiri sınırlarını aşacak şekilde tahkir edici ifadeler yer alamaz. Bu şekilde, hukuka, ahlaka veya genel davranış kurallarına aykırı olan yorumlar silinecek ve yorumu yazan üyelerin hesapları askıya alınacaktır.
4. Supplement Mağazalarına Soru Sorun:
- ProteinKritik Türkiye’de satış yapan supplement mağazalarına dilediğiniz soruları sorabilmenize imkan sağlamaktadır.
5. Supplement Mağazalarından ve Üretici Firmalardan Ücretsiz Ürün Talep Edin
ProteinKritik üyeleri ProteinKritik’e üye olmuş supplement mağazasından veya üretici – ithalatçı firmadan deneyimlerini aktarmak amacıyla ücretsiz ürün talebinde bulunabilirler. Bu ücretsiz gönderimler sayesinde Suıpplement Firmaları, üretici ve ithalatçı firmalar ProteinKritik kendi özel sayfasında olumlu yorumlar ve puanlar kazanarak ProteinKritik’teki sıralaması ve otoritesi yükselip, sağlamlaşır.
- ProteinKritikte üyeliği bulunmayan supplement firmaları, üretici ve ithalatçı firmalar http://www.proteinkritik.com/marka-magaza-yonetimi#rep-form linkinden ücretsiz bir şekilde ProteinKritik’te üyeliklerini açabilirler.
- Supplement firmaları, üretici ve ithalatçı firmalar dilerlerse ProteinKritik ile iletişime geçip “Ana Sayfa’da Sponsorlu Ürün “ kısmına reklam vererek satışını hızlandırmayı hedefledikleri ürünün reklamını verebilirler.
- Supplement Mağazaları , üretici ve ithalatçı firmalar sitemiz üzerinden ürün Widget’i oluşturabilirler. Bu Widget’ı sitelerine ekleyip mağaza ve sattıkları ürünün ProteinKritik sıralamasını direkt olarak kendi sitelerinden müşterilerine gösterebilirler. Bu mağazanız ve sattığınız ürün için prestij ve güvenilirlik sağlayacaktır.