Proteinkritik Logo
Kritik Yaz Soru Sor

Mağaza Değerlendirmesi

25 Tüm mağazalar arasında 25. sırada.
8.0
Genel Puan
8.0
Servis Puanı
7.0
Ürün Çeşitleri
7.0
Fiyat


1 kişi bu mağazayı tavsiye ediyor.

0 kişi bu mağaza hakkında kararsız.

0 kişi bu mağazayı tavsiye etmiyor.

Mağaza Kritikleri

Filtrele:
Hepsi
Sırala:

İstediğin Kargoyu Seçebiliyorsun

Genel Puan: 8 | Servis: 8 | Ürün Çeşidi: 7 | Fiyat: 7
supp_rehberim( 0 KP)

Proteinclubs benim gönül rahatlığı ile alışveriş yaptığım bir mağaza. Piyasadaki bütün markalar mevcut buna ek olarak kendileri benim Whey Proteinini tad olarak en beğendiğim marka olan ESN'in ülke distribütörüler. ESN bilindiği üzere Almanya Amazon.comda 1.sırada. Kalite tesadüf değildir diyorum. 

Kargo Süreci

Proteinclubs'ın öne çıkan özelliği benim için kargo süreci. Hem paketleme hem de istediğin kargoyu seçebilme imkanın olması çok iyi bence. Google haritalardan mağazaya bakarsanız tam karşısında aras, sürat ve yurtiçi var. Dükkanı çok iyi yere açmışlar. Son süreçte ne oldu bilmiyorum ama benim sipariş verdiğim zamanda istediğin kargo ile gönderim sağlıyorlardı. Kargolar her şubede farklı performansta olduğu için size en uygun kargoyu seçebilmek büyük avantaj.

Bir Anım

Bir keresinde proteinclubs.com'dan l-karnitin sipariş etmiştim. Bilenler bilir kargolar sıvı ürünlere hiç bir hassasiyet göstermezler. O ürün aynı ilde olmamıza rağmen 4 günde gelmedi. Sonra mağaza ile iletişime geçtim. Araştırdılar soruşturdular ve sonunda benim mağdur olmamam adına geri ödemeyi koşulsuz yaptılar. Benim tahminimce ürün akınca onu transferde kayıp diye girdiler.

Bir Taktik

Proteinclubs'ın N11 mağazasından sipariş verirseniz. Mağazanın müşteri listesine girerseniz. Mağaza sıklıkla şahsınıza N11'de kupon tanımlıyor. Böylece daha uyguna supplement alabiliyorsunuz.

Yorum Yap

Bu kritiğe yorum yazılmamış. Yorum yaparak puan kazanabilir ve hediyelerin sahibi olabilirsin.

Şikayetiniz bize ulaştı! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu kritik editörlerimiz tarafından incelenip, gereği yapılacaktır.
{{report.error.message}}
 

Soru & Cevap

Proteinclubs.com hakkında aklınıza takılan sorular varsa bu mağazadan alışveriş yapmış kişilere sorularınızı sorabilirsiniz.

Soru sormak için tıklayın.

;