Proteinkritik Logo
Kritik Yaz Soru Sor

Mağaza Değerlendirmesi

14 Tüm mağazalar arasında 14. sırada.
7.7
Genel Puan
8.3
Servis Puanı
7.0
Ürün Çeşitleri
7.7
Fiyat


3 kişi bu mağazayı tavsiye ediyor.

0 kişi bu mağaza hakkında kararsız.

0 kişi bu mağazayı tavsiye etmiyor.

Mağaza Kritikleri

Filtrele:
Hepsi
Sırala:
Thobay

Thobay 0 KP

Köklü ve başarılı bir firma

Genel Puan: 8 | Servis: 9 | Ürün Çeşidi: 7 | Fiyat: 7
Thobay( 0 KP)

Firmadan ürün siparişi vermeden önce firmayı google üzerinden araştırdım. Sitenin domain yaşına baktım. Sitenin çok uzun zamandan beri hizmet verdiğini gördüm. Bu gym-market.com'u denemem için bir sebep oldu. Sitelerine girip baktığımda ise web site tasarımı bana güven vermişti. İnternet üzerinde de olumsuz bir yoruma bu web site hakkında rastlamadım. Bu şekilde ilk siparişimi vermeye karar verdim.

Ürün çeşitliliği: Evet bence en sıkıntılı kısımları bu kısım. Sektörde pek çok marka mevcut. Fakat gym-market.com bu konuda bence nakıs kalıyor. Ürün çeşitliliğini artırması gerekiyor.

Sipariş deneyimim: Kendilerinden scivation xtend siparişi verdim. Ertesi gün ürün hızlı bir şekilde sabahtan kapımda oldu. Ürünü açtım kontrol ettim. Herhangi bir hasar veya sitede yazılanların dışında bir sorunla karşılaşmadım. Üründe orijinaldi. 

Müşteri hizmetleri: Müşteri hizmetleri konusunda telefonla aradığımda ürünler hakkında detaylı bilgi verdiler. İlgili arkadaş konuya gayet hakimdi.

Fiyat: Fiyata gelince kampanya pek yapmıyorlar. Ayrıca fiyatlarda diğer web sitelerden farksızdı. Güvenirlik ve hızlılık açısından takdirimi kazandılar fakat fiyat konusunda herhangi bir artılar yok.

Yorum Yap

Bu kritiğe yorum yazılmamış. Yorum yaparak puan kazanabilir ve hediyelerin sahibi olabilirsin.

Şikayetiniz bize ulaştı! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu kritik editörlerimiz tarafından incelenip, gereği yapılacaktır.
{{report.error.message}}
Javanius

Javanius 0 KP

Profesyonel ve Kaliteli

Genel Puan: 7 | Servis: 8 | Ürün Çeşidi: 6 | Fiyat: 7
Javanius( 0 KP)

Mağazanın internet sitesinden sadece iki-üç kez alışveriş yaptım, o da supplement almak için değil knee-sleeve, tişört gibi giyim ürünlerini almak içindi. Yakınlığından dolayı supplementleri (daha çok protein barları tercih ediyorum) İstanbul/Beylikdüzü mağazasına gidip oradan almayı tercih ediyorum. Kıyafetleri de mağazada bulamadığım için internetten sipariş verdim. 

Kargo

Tekstil ürünü söylediğimden olacak ki stoklarında olmadığından gelmesi biraz uzun sürdü. Uzun sürdü dediğim 3 veya 4 gündü sanırım. Gayet makul ve beklenebilir. Supplement siparişlerinde İstanbul içine daha erken geleceğini düşünüyorum. Ayrıca paketlemesi de oldukça iyiydi, bir sıkıntı yaşamadım.

Kampanya & Fiyat

Genel olarak belli ürünlere kampanya düzenlediğini çok rastlamadım fakat sitelerinde paylaştıkları günlük kuponlarla daha ucuza alışveriş yapabiliyorsunuz. Bazen alışverişlerinizde doğrudan 15, 20, 25TL indirim sağlayan kuponlar olabiliyor. Hiç fena değil ama daha iyi olabilir. Fiyatlarıysa piyasa düzeyinde. 

Ürün Çeşitliliği

Geçen senelerde ürün çeşitliliğini beğeniyordum fakat son zamanlarda yalnızca popüler markaların popüler ürünlerini bulabiliyorsunuz. Daha farklı ürünler görmeyi ve alışveriş yapmayı isterim açıkçası. Bu konu üzerinde çalışırlar umarım.

Yorum Yap

Bu kritiğe yorum yazılmamış. Yorum yaparak puan kazanabilir ve hediyelerin sahibi olabilirsin.

Şikayetiniz bize ulaştı! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu kritik editörlerimiz tarafından incelenip, gereği yapılacaktır.
{{report.error.message}}
ayca06

ayca06 0 KP

Ürün çeşitliliği özellikle giyim ürünleri oldukça güzel

Genel Puan: 8 | Servis: 8 | Ürün Çeşidi: 8 | Fiyat: 9
ayca06( 0 KP)

Gym-market sitesi piyasada çok fazla bilinmese de benim tercih ettiğim bir firma ve genellikle çok güzel kampanyalara imza atıyorlar. Belli bir sepet tutarından sonra verdikleri Gym-market yazılı siyah tshirtlerini 2 yıldır kullanıyorum. Solma veya eskime yapmadı. Özellikle giyim konusunda kaliteli ürünlere sahipler. Mâlum şartlarda uygun fiyata supplement bulmak oldukça zor fakat kendileri özellikle facebook sayfasına özel güzel kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalarını takip edip sepet yaparsanız ayrıca yanında verdikleri hediyelerle beraber çok uyguna bir alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle yılbaşı veya kara cuma gibi alışveriş günlerinde site inanılmaz kampanyalar yapıyor. Stokları çok hızı tükendiği için elinizi çabuk tutarsanız çok indirimli protein tozu ve diğer supplementleri alabilirsiniz.

Ürün çeşitliliği ve kargo puanı:
Firma ürün çeşitliliği konusunda oldukça yeterli, benim tercih ettiğim çoğu firma bünyesinde bulunuyor. O yüzden bugüne kadar aradığım tüm markaların ürünlerini rahatça buldum. Kargo ise tamamen kargo firmasına bağlı olarak 2-4 gün arasında size ulaşıyor, ürünlerin tamamı orijinal ve bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Giyim kategorisine de bir göz atmanızı öneririm, belli bir sepet tutarından sonra 10 TL gibi fiyata çok üst düzey tshirt veya baska ürünler alabilyorsunuz.

İndirim ve kampanyalarını beğendiğim oldukça uygun fiyatlara sahip bir mağaza.

Yorum Yap

Bu kritiğe yorum yazılmamış. Yorum yaparak puan kazanabilir ve hediyelerin sahibi olabilirsin.

Şikayetiniz bize ulaştı! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu kritik editörlerimiz tarafından incelenip, gereği yapılacaktır.
{{report.error.message}}
 

Soru & Cevap

yotto sordu:

Daha önce burdan alışveriş yapan var mı?

Cevap Yaz(5)

Gym-Market.com hakkında aklınıza takılan sorular varsa bu mağazadan alışveriş yapmış kişilere sorularınızı sorabilirsiniz.

Soru sormak için tıklayın.

;