Proteinkritik Logo
Kritik Yaz Soru Sor

Mağaza Değerlendirmesi

19 Tüm mağazalar arasında 19. sırada.
9.0
Genel Puan
9.0
Servis Puanı
8.0
Ürün Çeşitleri
7.0
Fiyat


1 kişi bu mağazayı tavsiye ediyor.

0 kişi bu mağaza hakkında kararsız.

0 kişi bu mağazayı tavsiye etmiyor.

Mağaza Kritikleri

Filtrele:
Hepsi
Sırala:
ayca06

ayca06 0 KP

Güvenilir ve orijinal ürünler satan bir mağaza

Genel Puan: 9 | Servis: 9 | Ürün Çeşidi: 8 | Fiyat: 7
ayca06( 0 KP)

Supplement alanında köklü bir deneyime sahip olan Besindestek, piyasada güvenilir ve kaliteli adreslerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kalabalık ve deneyimli ekibiyle supplement sektöründe ürün tedariği sağlayan firma yalnızca online satışa odaklı olmamakla beraber İstanbul'da yer alan mağazalarıyla da hizmet veriyor. Dilerseniz mağazalarını da uğrayarak fiziki ürün alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kargolama ve Destek
Site üzerinden satın alınan ürünlerin teslimatında Aras Kargo taşıyıcı firma görevini üstlenmektedir ve kargo ücreti alınmamaktadır. Firmaya hafta içi 17:00’a kadar ve cumartesi günleri 12:00’a kadar ulaştırılan siparişler aynı gün içinde kargolanmakta olup, bu zaman dilimleri haricinde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir

Genel olarak fiyat konusunda ilk etapta oldukça düşük bir çıtayı benimseyen Besindestek son dönemde aynı şekilde fiyat avantajına sahip olmasa da yine de piyasadaki birçok firmaya kıyasla iyi fiyatlar teklif ediyor diyebiliriz. Dahası kargo ücreti olmaması ve kapıda ödeme opsiyonunda ek ücretin talep edilmemesi maliyet avantajını getiriyor diyebiliriz.

Yorum Yap

Bu kritiğe yorum yazılmamış. Yorum yaparak puan kazanabilir ve hediyelerin sahibi olabilirsin.

Şikayetiniz bize ulaştı! Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Bu kritik editörlerimiz tarafından incelenip, gereği yapılacaktır.
{{report.error.message}}
 

Soru & Cevap

eren sordu:

indirim yapilirmi duzenli alindiginda

Cevap Yaz(1)
Revolver sordu:

Merhaba sayın ilgili; Sitenizin uzun zamandır müşterisiyim. Ürün çeşitliliğiniz son zamanlarda az...

Cevap Yaz(1)

Besindestek.com hakkında aklınıza takılan sorular varsa bu mağazadan alışveriş yapmış kişilere sorularınızı sorabilirsiniz.

Soru sormak için tıklayın.

;