Proteinkritik Logo

proteinkritik.com Kullanım Koşulları


Proteinkritik.com'a hoşgeldiniz.

1. Kullanım Şartlarına ve Gizlilik Politikamıza Tabi Olduğunuzu Kabul Etmeniz Halinde

Websitemize her ulaştığınızda ya da herhangi bir yolla websitemizi kullandığınızda, websitemizdeki tüm bilgileri Kullanım Şartlarına ve Gizlilik Politikamıza uygun şekilde kullanacağınızı kabul etmiş olursunuz. Kullanım Şartlarımız ve Gizlilik Politikamız sizinle bizim aramızda bağlayıcı bir anlaşma tesis ettiği için bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Eğer bu şart ve politikalarımızdan herhangi birini onaylamıyor ya da kabul etmiyorsanız lütfen Websitemize erişimde bulunmayın. Eğer Websitemiz, websitemizdeki ürünler, hizmetler, diğer bilgiler ve içeriklerden kaynaklı bir rahatsızlık yaşıyorsanız bu durumun çözümü Websitemize erişiminizi sonlandırmak ve/veya Websitemizdeki ürün veya hizmetleri kullanmayı bırakmak olacaktır. Sizinle “Kullanım Şartları” ve “Gizlilik Politikası” uygun davranacağınıza ilişkin yapmış olacağımız anlaşmanın yürürlüğe başlangıç zamanı olarak sizin “Websitemizi kullanmaya başladığınız an” kabul edilecektir.

2. Geçerlilik Tarihi

Bu kullanım şartları 18 Nisan 2016 tarihi itibariyle geçerlidir. Zaman zaman bu Kullanım Şartlarını önceden sizde haber vermeden değiştirme hakkımızı saklı tuttuğumuzu belirtiriz. Siz bu Websiteyi kullanarak Kullanım Şartlarının, Gizlilik Politikasının ya da herhangi tür bir bağlayıcılığa sahip dökümanın (eğer uygulanabilirse) şartlarının değişip değişmediğini periyodik olarak kontrol etme sorumluluğunun kendinizde olduğunu kabul etmiş olursunuz. Kullanım Şartlarındaki bu tür değişikliklerden sonra dahi Websitesini kullanmaya devam etmeniz, Kullanım Şartlarını yeni haliyle kabul ettiğinizi ve bu yeni şartların sizi de bağladığını gösterir. Ek olarak, Websitemizi kullanırken karşılaştığınız çeşitli kural ve yol gösterici bilgiler, Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası içeriğinde yer almasa dahi sizler için aynı derecede bağlayıcıdır. Bu ek şartlar ya da bilgiler Kullanım Şartları’ın içeriği gibi kabul edilir.

3. Feragat Edilmez

Bu şart ve politikalara uymadığınızda bizim hemen harekete geçmememiz, sizin fillerinizle ilgili gerçekte başvuracağımız yaptırımlardan feragat ettiğimiz anlamına gelmez. Kural ve Politikalarımıza uygun olmayan her hangi bir davranışınız ile ilgili gelecek istediğimiz bir zamanda harekete geçme hakkını saklı tuttuğumuzu belirtiriz.

4. Website İçeriği

 • Bu site yalnızca bilgi edindirme amacıyla kurulmuştur. Websitesi medikal anlamda herhangi bir profesyonel tavsiye içermemektedir ve Websitemizdeki bilgiler herhangi bir sağlık durumunun teşhisi ya da tedavisi için kullanılmamalıdır. Hatta, biz veya Websitemiz size herhangi bir konuda herhangi bir tavsiye vermemektedir. Sitemizdeki içerik ve bilgiler ya da suplement kullanımı ve rejim ile ilgili sorularınızı mutlaka doktorunuza veya size sağlık tavsiyesi verebilmeye yetkin kişilere yöneltin.
 • Websitemize 3. Bir şahıs tarafından gönderilen/yüklenen herhangi bir bilgi yahut veriyi desteklemediğimizi ve üstlenmediğimizi önemle belirtmek isteriz. Bu tür paylaşımlardan Websitemiz ve biz hiçbir sorumluluğu kabul etmemekte olduğumuzu bildiririz. Biz genellikle Websitemize kullanıcıların, iletişim servislerinin, chat odalarının, mesaj boardlarının, haber gruplarının, program kitaplıklarının ya da sitemiz yoluyla çalışabilen interaktif programların Websitemizde yapmış olduğu paylaşımları önceden kontrol etmemekte ve önceden değiştirmemekteyiz. Yine belirtmek gerekirki biz ve çalışanlarımız, Websitemiz ile ilgili uygunsuz ve zararlı gördüğümüz yahu önceden zikredilen şart ve politikalara aykırı gördüğümüz herhangi bir gönderiyi/veriyi kaldırmaya yetkili olduğumuzu bildiririz. Bu tür zararlı, uygunsuz ya da aykırı veriyi kaldırmakta gecikme ve başarısız olma durumunda da yine hiçbir sorumluluk bize ve Websitemize ait olmayacaktır. Siz de böylece bu tür bir giriş/veri kaldırması durumuna maruz kaldığınızda herhangi bir hak iddia etmeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

5. Fikri Mülkiyet Konusu

 • Bu şartlar bildirgesi kapsamında “Fikri Mülkiyet Hakları”nın konusu ve içeriği: Sitemiz içeriğindeki veya sitemizle ilgili somut veya soyut, kullanışlı ya da kullanışsız, tüm bilgi ve haklar, tüm dünyadaki yazarlarımızın yazarlık hakları, onların ve bizim telif haklarımız, manevi haklarımız, entegre devre şablonlarımız, ticari ve benzer haklarımız, know-how larımız ve diğer ticari bilgi ve yol haklarımız, patentlerimiz, tasarımlarımız, algaritmalarımız(yol-yöntemlerimiz), diğer fikri ve endüstriyel haklarımız, logolarımız, tüm bu haklarımızı kiraya verme haklarımız, hukuki bir süreçle doğmuş olsun yahut olmasın tüm kayıtlarımız, yinelemelerimi, süre uzatımlarımız, bölerek devam etme haklarımız, bundan sonra doğacak ve bu konu içerisinde sayılabilecek tüm haklarımızdır.
 • Websitemiz ve Websitemizdeki “içerik”ler (içerik kavramı tüm logolar, dizaynları, grafikleri, resimleri, bilgileri, programları ve diğer dosyaları kapsamaktadır.) Proteinkritik.com’un fikri mülkiyetidir ve Proteinkritik.com tarafından bu site için kullanılmasına ya da tekrar yaratılmasına izin verilmiştir.
 • Websitemize herhangi bir veri veya Fikri Mülkiyet içerisinde sayılabilen bir içerik yüklediğinizde bu verinin, içeriğin, gönderinin yerel ve dünya çapında tüm haklarını artık Websitemize herhangi bir ücret ya da bu tür maddi ya da manevi bir karşılık olmadan (royalty ücreti gibi) devretmiş olursunuz.
 • Proteinkritik.com’un logosu tescillenmiş bir markadır.Bu itibarla, Proteinkritik.com’un logosu izin veya onay alınmaksızın hiçbir şekilde başka bir yer/platformda kullanılamaz.
 • Bu şartları kabul ederek siz, bize ait herhangi bir Fikri Mülkiyet Hakkını herhangi bir yolla ihlal etmeyeceğinizi, zayıflatmayacağınızı ya da bozmayacağınızı kabul etmiş olursunuz.


6. Websitenin Kullanımı

 • Websitenin kullanıma sunulması sırasında zaman zaman yaşanacak aksaklıklar ve kısa süreli kesilmeleri işleyişin normal süreci olarak kabul edilir. Ancak bu aksaklıkları bir an önce gidermek ve bir daha yaşanmasını engellemek için elimizden geleni yapacağımızı belirtiriz. Websitemizi kullanırken ulaştığını ve kullandığını 3. Kişi vasfındaki diğer Networkler üzerinde herhangi bir kontrolümüz olmadığından bu networklere ulaşımda yaşayacağınız sorun ve gecikmelerden Websitemiz sorumlu değildir.
 • Bu Websitede diğer bazı sitelerin linkleri yer alabilir. Bu diğer 3. Kişi niteliğindeki sitelerin içerikleri ve diğer özellikleri hakkında herhangi bir kontrolümüz olmadığından bunlarla ilgili bir sorumluluk kabul etmediğimizi bildiririz.
 • Bu şartlarla beraber siz, Websitemizin olduğu gibi kullanıldığını ve kişiselleştirme veya kaydedilmiş diğer bilgilerin herhangi bir güncelleme, silinme, yanlış teslimi yada depolanamaması gibi hataların bizm ve Websitemizin sorumluluğunda olmadığını kabul etmiş olursunuz.
 • Bu şartlarla beraber siz, Websitemizi negatif önde etkilemeyecek, ulaşımında veya kullanımında sorun çıkarmayacak şekilde, Websitemizin iyiniyetini istismar edici yönde, ilgili ve uygulanabilir tüm yasalar ve düzenlemeler çerçevesinde kullanacağınızı kabul etmiş olursunuz.
 • Websitemizi kullanan herkes aşağıda sayılan şekillerde davranmayacağını kabul ve taahhüt etmiş olur.
  • Bu Websitenin izin verilenden başka şekilde ve başka amaçlar için kullanılması
  • Bu Websitedeki 3. Kişilerin haklarının ihlali
  • Herhangi bir virus, Trojan atı, solucan, spyware, time bombs, cancelbots ya da Websitesindeki herhangi bir şeye zarar verici herhangi bir yazılım rutininin siteye yüklenmesi, yönlendirilmesi, kaydedilmesi, yayınlanması
  • Kullanım hakkına sahip olunmayan materyalin siteye yüklenmesi, gönderilmesi, upload edilmesi, yönlendirilmesi
  • Yasalara ve diğer düzenlemelere aykırı herhangi bir verinin Websitesine yüklenmesi, gönderilmesi, yayınlanması ya da yönlendirilmesi
  • Sistematik ya da otomatik her tür bilgi toplama aktivitesi
  • Spam, zincir mailler, çöp mailler, saadet zinciri mailleri vb. dahil olmak üzere herhangi tür ticari veya reklam konulu içeriğin gönderilmesi, yüklenmesi, yönlendirilmesi
  • Zararlı, tehditkar, sömürücü, rahatsız edici, karalayıcı, kaba, müstehcen, iftira, başkalarının özel hayatlarına saldırma amaçlı, nefret içeren her tür paylaşım ve içeriği göndermek, yüklemek, yollamak, yönlendirmek, yayınlamak
  • Diğer üyelerin bilgisi dahilinde olmadan onların kişisel bilgilerini toplamak ve saklamak, başkasının bilgilerini kullanarak olmadığı biri gibi davranmak, yanıltmak
  • Bu sayılanlara uyulmadığı takdir bu Kullanım Şartlarının ihlal edildiğini kabul etmek

7. Hesap ve Üyelik

 • Biz, genel bir kural olarak kullanıcılarımızın websitemizde bir hesap açmalarını talep etmiyoruz ve kullanıcılarımızı buna zorunlu kılmıyoruz. Ancak bazı hizmetlerimizden faydalanmanız için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekir. Websitemiz üzerinde bir hesap oluştururken sizden istenen tüm bilgileri doğru, tam ve isabetli olarak vermeyi taahhüt ettiğinizi kabul etmektesiniz. Yine, hesabınızı güncel tutmak için kişisel bilgilerinizi güncel tutmayı taahhüt etmektesiniz.
 • Sadece bir adet üyelik için hesap oluşturabilirsiniz.
 • Tüm gönderilerinizin altında bulunacağı ve hesabınızı oluşturduktan sonra değiştirmeniz-silmeniz imkansız olacağı için kullanıcı adınızı dikkatlice seçin.
 • Hesabınız üzerinden yapılan websitesindeki tüm aktivitelerden sorumlu kişi sizsiniz. Eğer hesabınızın başkası tarafından kullanıldığı ya da şifrenizin ele geçirildiği iddiasında bulunuyorsanız durumu derhal bize yazılı olarak bildirmelisiniz.
 • Bir başka kişi veya kişiler gibi hareket edip yanılgıya sebep olmayacağını taahhüt etmektesiniz. Gönderilerinizin kaynağını gizleme ya da yanıltma gibi elektronik yöntemlerle saklamayacağınızı taahhüt etmektesiniz.
 • Hesabınız ve şifrenizin güvenliğinden siz tek başınıza sorumlusunuz. Bu nedenle hesabınız altında yapılan aktivitelerden de yine tek sorumlu siz olacaksınız.
 • Bu kullanım şartlarının kabulünüz ile beraber bazı belli kayıt bilgilerinizi 3. Kişilerle paylaşma yetkisini tarafımıza teslim etmiş olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.
 • Bunlara ek olarak, hesabınızı bir güvenlik tehlikesi oluşturacak şekilde ya da başka bir network veya server a yetkili veya yetkisiz ulaşımda bulunmak için kullanamazsınız. Websitesindeki her alan sizin veya başka yetkili kullanıcıların ulaşımına uygun olmayabilir. Başkalarının bu websitesini kullanmasına karışamaz ya da bu sitenin kullanımı ile ilgili keyfini engelleyemezsiniz. Sistem ya da network güvenliğini tehlikeye atan kullanıcılar kamusal ya da özel hukuka ait sorumluluklarla karşılaşabilirler.
 • Bu Kullanım Şartlarını kabul ederek, yukarıdaki herhangi bir hükmü ihlal ettiğinizdei hesabınızı tek taraflı olarak daha önceden tarafınıza bir bilgilendirme yapılmaksızın iptal edileceği yetkisinin bizim tasarrufumuzda olduğunu kabul edersiniz. Ayrıca, herhangi bir soruşturma kapsamında diğer websiteleri veya yasal merciler ile tam işbirliği içinde olacağımızı da önceden kabul etmiş olursunuz.

8. Gönderiler

 • Aşağıda belirtilen şekilde gönderiler göndermeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.
  • Genel olarak bu websitesinin konusu ile ilgili olmayan gönderiler,
  • Doğru gramere, hecelemeye ve vurguya sağıp olmayan gönderiler,
  • İftira içerikli, aşağılayıcı, lekeleyici, gizli ya da saldırgan gönderiler,
  • Dolandırıcı, yanlış yönlendirici, aldatıcı ya da bunlara yol açabilir gönderiler,
  • Küçültücü, saygısız, taciz eden, istimar edici, tehdit edici, ya da başka birine-topluluğa-gruba saldırmaya yönelik veya bunu amaçlayan gönderiler,
  • Bir telif hakkını, markayı, patenti ya da başkaca bir fikri mülkiyet hakkını ihlal eden gönderiler,
  • Müstehcen, cinsel içerikli, kaba, kötü kelimeler ya da cümleler içeren gönderiler,
  • Reklam amaçlı, junk ya da spam gönderiler,
  • Virüs içeren, her türde zarar verebilecek dosya içeren gönderiler,
  • Uygulanabilir herhangi bir yasal düzenlemeyi ihlal eden gönderiler.
 • Gönderilerinizi, Websitenin uygun bölümlerine göndereceğinizi kabul edersiniz. Örneğin; inceleme bölümüne sorularınızı göndermemelisiniz, yanlış forumlarda yanlış başlıkları açamazsınız ya da belli bir ürün altına genel bir soru soramazsınız. Bir barşlık açmanız halinde bu başlık daha önceden açılmamış ve belli bir konuya ilişkin olmalıdır.
 • Bir ürün hakkındaki eleştiri ve inceleme yazılarınızı, kendi tecrübelerinize dayanacak şekilde ve sadece o ürünü kullanıp bitirmişseniz yazabilirsiniz. Bir eleştiri ya da inceleme altında, sadece daha detaylı veya kapsamlı bilgi istemeniz, eleştirilere katılıp katılmamanız, ya da başkalarını eleştiri yazısının önyargılı olup olmadığını uyarmak için gibi hallerde cevap gönderisi girebilirsiniz. Sadece daha önce birkaç kez sorulmamış ise bir soru içeren bir gönderide bulunabilirsiniz.
 • Eğer bir şirketin temsilcisi iseniz ya da bir şirketle bir ilişkiniz var ise (a) İmzanızda bir şirket temsilcisi olduğunuzu açıkça belirtiniz. (b) Websitemizde markanız için ayrılmış olan bölümden başka bir yerde ya da Facebook sayfamızda ürünlerinizden bahsetmeyiniz veya ürünlerinizi tanıtmayınız. (c) şirketiniz ya da markanız ile ilgili inceleme ya da röportaj içeren gönderilerde bulunmayınız. (d) markanıza ayrılmış bölümdeki duyurularınızı haftada iki (2) ile sınırlandırınız.
 • Bu kullanım Şartlarını ihlal eden gönderileri kaldırma ve/veya kullanıcılarını ban lama hakkına sahip olmakla beraber bu hususlarda herhangi bir mecburiyetimiz bulunmamaktadır. Eğer 90 gün içerisinde moderatörler tarafından 3 kez uyarıldıysanız bir daha gönderide bulunamayacağınız şekilde banlama hakkımız saklıdır. Bu kullanım şartlarının büyük derecelerde ihlali söz konusu olduğunda önceden haber vermeksizin tüm gönderilerinizi silme ve bir daha gönderide bulunamayacağınız şekilde banlanmanızı sağlama hakkımız saklıdır. Banlanmanız halinde başka bir hesap almanız ya da başka bir hesap altında gönderide bulunmanız yasaktır. Bu kararlar, gönderilerinizi beğenmeyen ya da onaylamayan başka hiçbir şirket, kurum veya websitesinin baskısı ve yönlendirmesi altında kalmaksızın sadece bizim tarafımızdan alınacaktır.
 • Bu websitedeki ya da websitesi aracığılı ile ulaşılan İnceleme-Eleştiriler, sorular, cevaplar, başlıklar veya diğer tüm içeriklerin Proteinkritik.com ile hiçbir ilişkisi yoktur. Bu gönderilerden Proteinkritik.com sorumlu tutulamaz. Tamamen kişisel olarak oluşturulup gönderilen “post” ların içerikleri Proteinkritik.com’un görüşlerini yansıtmaz.

9. Tarafımızca Herhangi Bir Garanti Verilmemektedir.

 • Websiteye ulaşım ve kullanımlardaki tüm risk size aittir. Bizim tercihimiz, bakımlarımız, daha iyi hale getirmek için yaptığımız çalışmalar, güncellemeler dışında ve bizim makul sınırlarda kontrolümüzün dışında kalan siteye ulaşımın veya kullanımın gerçekleştiremediği tüm durumlarda sorumluluk bizde değildir.
 • Websitemizdeki hiçbir ürün-supplement, diyet-düyet ürünü kullanımı ve sonuçları hakkında bir garanti vermemekle birlikte herhangi bir sağlık tavsiyesinde bulunmadığımızı bildiririz. Sitedeki ürünleri, supplementleri, rejimleri ve diğer tavsiyeleri kullanırken tüm risk sizlere aittir. Buna ilişkin doğabilecek hiçbir sonuçsan biz sorumlu değiliz.
 • Biz, doğru içerikli ve güvenilik bir Website oluşturmak için çaba gösteririz. Ancak Websitesinde bir bug, hata ya da gözden kaçırılan bir şey olmayacağına ilişkin hiçbir garanti vermemekteyiz. Websitesine ulaşımda, sitemizi kullanımda ve websitemizden bir veri download ederken tüm risk sizlere aittir. Bu nedenle oluşabilecek virüs ya da zararlı herhangi bir yazılım kaynaklı zararlardan biz sorumlu değiliz.
 • Bu websitesindeki tüm materyaller ve hizmetler oldukları gibi sizlere bizim tarafımızdan –arıca belirtilip açıklanmadığı sürece- herhangi bir garanti vermeden sunulmuştur. Ayrıca (a) Servislerin ve websitesinde bulunan diğer materyallerin sizin beklentilerinizi karşılayacağına yönelik, (b) Servislerin veya materyallerin kesintisiz bir şekilde sunulacağına ilişkin (c) Servis ve materyallerimiz kullanılarak çıkarımda bulunulan bilgi ve verilerin doğru ve isabetliliğine ilişkin (d) Websitemiz veya ilişkili olduğumuz başka bir kurumdan edineceğiniz bilgi, materyaller, ürünler ve servislerin kalitesi ve bu kalitenin sizin beklentilerinizi karşılayıp karşılayamayacağına ilişkin tarafımızca hiçbir garanti verilmemektedir.
 • Websitemiz bünyesinde bazı yanlışlar, aksaklıklar ve/veya yazım yanlışları bulundurabilir. Websitemizde bulunan herhangi bir hizmet ya da ürünün tanımını, açıklamasını, fiyatını önceden haber vermeksizin veya duyurmaksızın değiştirme yetkisini saklı tutarız. Bu websitesindeki bazı materyal ve hizmetlerin kullanım süreleri geçmiş olabilir. Bu ürünler hakkında güncelleme yapma konusunda herhangi bir garanti vermediğimizi bildiririz.
 • Bu websitesinde herhangi bir materyal ya da hizmet kullanımı ya da download işlemi sırasına oluşabilecek tüm risk size aittir. Bu riskler sonucunda sisteminizde oluşabilecek sorunlardan, bilgi-veri kayıplarından veya diğer her türlü zarardan tek başınıza siz sorumlusunuzdur.

10. Sorumlulukların Sınırlanması

 • Proteinkritik.com doğrudan, dolaylı, kazara, sonuç olarak hiçbir şart altında hiçbir kişiye, kuruma veya topluluğa karşı doğacak herhangi tür bir zarardan sorumlu değildir.
 • Uygulanabilir tüm kanunların izin verdiği en uç sınıra kadar, sizin bu websiteyi kullanmanız ya da ulaşımınız nedeni ile doğabilecek cezalandırılabilir ya da cezalandırılamaz doğrudan, dolaylı, kazara, sonuç olarak ortaya çıkabilecek hiçbir türlü zarar ve kayıptan Proteinkritik.com yöneticileri, çalışanları, temsilcileri, ya da üçüncü bir kişi olup siteye gönderide bulunanlar, yaratıcı süreçte bulunanlar sorumlu değildir.
 • Dolaylı ya da doğrudan kabul edilebilir kontrol alanı dışarısındaki güçler, internet bağlantı sorunlar, server sorun ve/veya hataları, bilgisayar ve/veya telekominikasyon sistemlerinin donanımsal hataları, yanlış ve/veya yeniden yönlendirilmiş bağlantılar, elektrik kesintileri ve başkaca mücbir sebepler nedeni ile meydana gelebilecek site içerik veya hizmetlerinin kullanımı ile ilgili gecikme ya da hatalardan hiçbir şart altında Proteinkritik.com sorumlu değildir.

11. Tazminat

Bu kullanım şartlarını kabul ederek siz, üçüncü kişilere karşı doğmuş veya doğacak olan herhangi bir zararınızı Proteinkritik.com’a rücu etmeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

12. Kullanımı Sonlandırma

 • Bu kullanım şartlarının ihlali durumu dahil olmakla beraber herhangi bir an, daha önceden haber vermek zorunda olmadan hesabınızın kapatılması ve websitenin herhangi bir bölümüne veya tamamına ulaşımına engellenmenize kararının verilmesi yetkisi ve takdiri bize aittir. Herhangi çeşit bir dolandırıcılık, sömürücülük veya genel olarak yasa dışı bir aktivitede ya da yasa dışı aktivite tereddütünde dahi site ile tüm ilişkinizi kesme yetkisi bize aittir. Ayrıca bu aktiviteleriniz yasal mercilere bildirilebilir.
 • Herhangi bir sebeple hesabınızın tarafımızca silinmesi, askıya alınması ya da uzaklaştırılması anına, kendi hesabınıza tüm ulaşım ve kullanım haklarınızı kaybetmiş olursunuz. Ayrıca böyle zamanlarda hesabınızdaki veya hesabınızla ilgili tüm ilgi, veri ve etkileşimlerin silinme ihtimali ve imkanı olduğunu bu kullanım şartları ile beraber kabul etmiş olursunuz. Bu bilgi ve verileri size daha önceden haber vermeden silme yetkisi bize aittir. Tüm bu silme, uzaklaştırma veya tarafımızca gerçekleştirilen başkaca herhangi bir işlem nedeni ile size ya da üçüncü kişilere karşı doğabilecek hiçbir türlü zarardan ya da kayıptan sorumlu tutulamayacağımızı kabul etmiş olursunuz.
 • 12.3 İşbu kullanım şartları aradaki mevcut hukuki ilişki (veya uygulanabilir) bitse dahi geçerliliğini koruyacaktır.

13. Promosyonlara Katılım

Bu websitesi, zaman zaman üçünkü kişilerce teklif edilmiş bazı reklamlar yayınlayabilir. Bu reklamlarda ürünlerini sergileyen reklamcılarla iletişime geçebilir ve/veya bu reklamlardaki promosyonlara katılabilirsiniz. Siz ve reklam verenler arasında geçen tüm ilişki veya promosyondan yararlanma durumu, siz ve reklamı verenler arasındadır. Reklamlarda yer alan ürünler için fiyat, ödeme, garanti, ulaşım faturalandırma gibi bu ilişki veya promosyona katılımdan kaynaklanabilecek hiçbir sorun, kayıp veya zarar için Websitemizin sorumlu tutulamayacağını kabul etmektesiniz. Bu konuda biz hiçbir sorumluluğu kabul etmediğimizi bildiririz.

14. Gizlilik Politikası

Gizliliğinizin ve kişisel bilgilerinizin saklanması ve korunması bizim için hayati önem taşımaktadır. Gizliliğiniz için daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen “Gizlilik Politikamız” a göz atınız.

15. Tüm Sözleşme

İşbu kullanım şartlarını oluşturan maddeler ve bu kullanım şartları şu andan önce taraflar arasında yapılmış tüm anlaşmaların yerine geçer ve şu andan sonra yapılacak tüm anlaşmalara yol gösterir. Taraflar arasında yapılacak diğer anlaşmalar işbu kullanım şartlarına aykırı olamaz. Bu websitesinde biz aksini söylemediğimiz sürece işbu kullanım şartları değiştilemez, ekleme veya çıkarma yapılamaz veya askıya alınamaz. Sizin ve bizim aramızda yazılı ve imzalı bir belgece kabul etmiş olduğumuz bir belge olmadıkça, bir sipariş veya siparişler için bu kullanım şartlarında yapılan tüm değişiklikler, ekleme veya çıkarmalar geçersiz ve hükümsüzdür. Bu websitesi ile ilgili herhangi bir uyuşmazlıkta bu kullanım şartları tek başına geçerli olacaktır.

16. Diğer Hükümler

 • Bu hükümler hiçbir şekilde acentelik, ortaklık, girişim ortaklığı, beraber faaliyet-adi ortaklık, işçilik- işverenlik, frençayzır ve frençayzi’lik gibi hiçbir ticari veya başkaca bir ilişki olarak anlaşılamaz ve yorumlanamaz.
 • İşbu Kullanım Şartlarından bir hüküm iptal edilse ya da geçersiz hale gelse dahi şartların geri kalan tüm hükümleri geçerli kalacaktır.
 • Bu hükümleri, öncesinden Proteinkritik.com tarafından imzalanmış yazılı bir belge olmadan devredemez ya da biri için kullanıma sunamazsınız. Bu yetki tek başına –limit olmadan- Proteinkritik.com’a aittir
 • Herhangi bir yasal merci ya talep ettiğinde, kullanıcıların iletişim bilgilerini paylaşa yetkisi bize aittir. Bu hallerde iletişim bilgileriniz yasal mercilerle paylaşılabilir.
 • Bu şartların uygulamasından doğacak olan herhangi bir uyuşmazlık çözültükten sonra tüm giderler ve avukatlık masrafları kaybeden taraf üzerine yükletilecektir.
 • Tarafımıza ya da ilişkide bulunduğumuz kurumlara karşı yöneltilecek bu şartname kaynaklı tüm talepler, taleplere neden olan olayın başladığı andan itibaren 1 yıl içerisinde yöneltilmedir. Aksi takdirde bu talep hakkından feragat edilmiş olunur. (uygulanan hukuk başka türlü bir düzenleme yapmışsa uygulanan hukukun şartları kabul edilir.)
 • Eğer bu şartnameden herhangi bir madde iptal edilir ve/veya geçersiz sayılır ise taraflar bu maddeyi –ilk niyetlerine göre- tekrar yazarlar ve şartnameye eklerler. Bu durum şartnamedeki diğer maddeleri etkilemez; onlar tüm geçerliliklerini ve etkinliklerini devam ettirmiş olurlar.

17. Bizle İletişim (Tebligat)

Taraflara yapılacak tüm tebligat veya uyarılar/bildiriler e-mail ya da geleneksel posta yolu ile yapılmalıdır. Uyarılar eğer e-mail ile gönderilecekse mutlaka “Müşteri Hizmetlerinin Dikkatine” başlığı ile destek@proteinkritik.com adresine gönderilmelidir. Size yapılacak olan bildirimler e-mail yolu ya da kayıt esnasında bize bildirmiş olduğunuz adrese geleneksel posta yolu ile yapılabilir. Ya da, önemli hususları websitemizde yayınlamak yolu ile bu bilgilendirmeleri size ulaştırmış oluruz. Bu yayınlar, içerikleri ile beraber size bu şartnameye uygun bildirimde bulunulmuş olduğunu gösterir.